Kategorien

Kontakt

ARTA GRAŻYNA ZALEWSKA
ul. Ogórkowa 59A
04-998 WARSZAWA
 tel. kom.48 607 826 722
e-mail: artasalon@gmail.com 

Stylowe wnętrza domów i mieszkań odzwierciedlają poczucie smaku i wyrafinowania. W perfekcyjnie skomponowanym wnętrzu wszystkie elementy współgrają ze sobą, wzajemnie podkreślając swoje unikatowe atuty stylistyczne. Aranżacja komfortowego i eleganckiego pomieszczenia w stylu włoskim może okazać się bardzo ciekawym przedsięwzięciem.

Meble włoskie charakteryzują się elegancją oraz nadają każdej przestrzeni niepowtarzalnego wyglądu, tworząc harmonijną całość. Wyróżniająca się gama stylistyczna, w skład której wchodzi również ekskluzywne oświetlenie, umożliwia nadanie niepowtarzalnego wyglądu każdemu wnętrzu. Perfekcyjnie skomponowany zestaw podkreśli charakter pomieszczenia i sprawi, że stanie się ono zarazem komfortowe i eleganckie.

W projektowaniu poszczególnych pomieszczeń istotną rolę odgrywa światło. Nowoczesne lampy doskonale eksponują atrakcyjny i niepowtarzalny wygląd wnętrza. Idealnie komponują się z minimalistycznym wyposażeniem. Żyrandole kryształowe będą świetnie wyglądać w reprezentacyjnych pomieszczeniach, dodając im klasy.
artaitalia.plartaitalia.pl
artaitalia.plartaitalia.pl
artaitalia.plartaitalia.pl 
classica 2037/5/AP/CP
€1.547,62
€1.285,71